webpage.nolimit.cz

Témata

top list

TOPlist>

obrázky

bulanci 150 a vice map

POLO

Oblivion-les

Oblivion-les

Oblivion-chata

Oblivion-chata

tato stránka

Specialista na dovoz vozidel ze zahraničí

ankety

Co je lepší ?

o2 (2199)
 

vodafone (2203)
 

t-mobile (2181)
 

Koho volíte ?

ods (2104)
 

kdu-čsl (2041)
 

ksčm (2114)
 

sz (2071)
 

čssd (2096)
 

Líbí se vám tato stránka ?

ano (2266)
 

nevím (2196)
 

ne (2187)
 

Z diskuze...

počítadlo

Titulní strana

GTA:Vice city-New Age 2


GTA:Vice city-New Age 2


GTA Vice City
Úvod I když je VC na herní scéně již delší dobu, sem tam se objeví nový mod, který překonává ty předešlé. Ale každý mod je svým způsobem vyjímečný. Nikdy nelze vytvořit mod lepší ve všech ohledech, protože se každému líbí něco jiného. Proč si tedy neudělat svůj vlastní mod během chvilky? Vítejte v modu New Age 2: Not Only Tuning!

O čem je New Age 2? Dle názvu je hlavně mým pokračováním staršího modu New Age, ale nový mod je zcela JINÝ, než všechny ostatní. Zatím všichni autoři modů poskytli hráčům tzv. full mod, který si do hry nainstalujete a máte vše změněné. Pak hráči píší autorovi modu a radí, že tohle tam být nemělo, tohle by udělali jinak atd. Druzí zase tvrdí, že to, co ostatní haní, je dokonalé. Příkladem je třeba sporný Batmobile, který polovina lidí miluje, no a ta druhá ho nemůže přijmout. Řekl jsem si dost! Proč neudělat tedy mod, který hráči poskytne hordy již předpřipraveného materiálu, který si sami "lehce" (zvlášť auta) vloží do hry sami, a tedy si sami zvolí složení modu, který bude přesně jim vyhovovat. V New Age 2 modu tedy najdete auta v připraveném souboru *.vcm, který přetáhnete do programu Vice City Mod Manager a pak dvojklikem auto do hry okamžitě vložíte. Na váběr si i můžete zvolit místo kterého auta chcete mod vložit. Toto bohužel platí jen pro auta, ostatní vozidla (helikoptéry, motorky, letadla, lodě a RC modely) a další změny (modifikace, obecné změny, objekty, postavy, textury a textury staveb) se instalují pomocí instalačního scriptu pomocí programu GTA Mod Installer.

Proč mít New Age 2? Tento mod nabízí hráči tisícovky možných kombinací změn. Největší výhodou je, že máte NA VÝBĚR několik možných změn na jeden objekt. Například si můžete vybrat jeden z 25 autosalonů, 11 Vercettiho vil, nebo 12 lékáren (v Haiti vedle Pay and Spray). Najdete zde také 34 různých zcela nových objektů, například Dvojčata z NY, Sochu Svobody, tunel pod celým Vice City, kostel a hřbitov, obří kopec pro výškové zdolávání, slovnou Eiffelovu věž atd. Dalším důvodem jsou pečlivě seřazené mody do kategorií a podkategorií. :) Například kategorie (sekce) Vozidla se dále dělí na: Auta - dodávky, fantasy, nákladní, osobní, pick-up, pohotovostní, policijní, sportovní, taxíky, terénní, tuningová, závodní. Helikoptéry, Letadla, Letadla - dopravní, Letadla - reklamní, Lodě Mororky - free, motokrosové, scootery, závodní RC modely - autíčka, helikoptérky, letadélka Celkem je tu na výběr 134 vozidel, ale nebojte, budou postupně vycházet aktualizace, takže se počet až zdvojnásobí. Nejvíc zde máte na výběr zřejmě Textur staveb, těch je nespočitatelně.

Pro koho je mod určen? Instalaci jednotlivých změn jistě zvládně každý, kdo se o počítače alespoň trochu zajímá. Mod není určen pro netrpělivé hráče! Přeci jen modování Vice City není zrovna pohodové a všude číhá kopa vyjímek, proto se musíte umět zajímat o všechny dostupné informace a pečlivě číst všechny přiložené pokyny. (na stránkách modu)

Jak je to s enginem hry? Je všeobecně známo, že vývojáři 3D série GTA herní engine doslova odflákli, a tím uzavřeli cestu k dokonalému a detailnímu modování. Všechny původní modely (vozidla) jsou hodně jednoduché a jsou tedy velikostně malé. Například textura a model Infernuse mají dohromady 172 kB. Jenže třeba hodně propracované nové auto může mít třeba 8 MB. A tady vzniká problém se zaplňováním enginu. Ten prostě nestíhá vykreslovat textury a tak i když stojíte před domem, je vidět jeho LOD textura. (LOD = hodně zmenšený obrázek v malém rozlišení používaný k zobrazení na velkou vzdálenost). Toto je největší problém všech modů. No a hráči pak nadávají autorovi, jenže ten za to nemůže! :) Však sami poznáte s tímto modem, že čím víc změn do hry vložíte, tím víc hra bude blbnout.
Žádné komentáře
 
PŘÁTELÉ WEBU: Free Image Hosting at www.ImageShack.us HTML kódy na web, !!KLIKNI!!