webpage.nolimit.cz

Témata

top list

TOPlist>

obrázky

bulanci 150 a vice map

POLO

Oblivion-les

Oblivion-les

Oblivion-chata

Oblivion-chata

tato stránka

Specialista na dovoz vozidel ze zahraničí

ankety

Co je lepší ?

o2 (2199)
 

vodafone (2203)
 

t-mobile (2181)
 

Koho volíte ?

ods (2104)
 

kdu-čsl (2041)
 

ksčm (2114)
 

sz (2071)
 

čssd (2096)
 

Líbí se vám tato stránka ?

ano (2266)
 

nevím (2196)
 

ne (2187)
 

Z diskuze...

počítadlo

technika

Windows Vista - jsou lepší než Windows XP?

Windows Vista je na trhu půl roku, osobně používám její Vista Ultimate x64 CZ verzi poslední 4 měsíce a jsem mimořádně spokojen. Jedná se o současný nejlepší operační systém, s nejvíce inovacemi (Apple je bude mimochodem opět částečně kopírovat v OS X 10.5 Leopard), absolutní stabilitou a nejpokročilejšími technologiemi (zejména kernel a správa paměti nemají konkurenci).

Na řadě webů se přesto objevují neustálé diskuse zda má smysl provádět upgrade z Windows XP na Windows Vista. Tento rozsáhlý článek by měl na tuto otázku dát odpověď.

Windows Vista obsahuje stovky nových a aktualizovaných funkcí, nejzásadnější je nová správa paměti, 64bitová podpora, desktopové hledání, akcelerace GUI pomocí grafické karty (Aero), nové multimediální nástroje a nové či aktualizované integrované aplikace. Zásadní změnou je i podstatně vyšší bezpečnost ve formě UAC, kvalitního firewallu a integrovaného antispyware Windows Defender.

Na druhou stranu, Microsoft se zachoval velice velkoryse a "nekomerčně", nabízí totiž hromadu úprav a programů navržených pro Windows Vista ke stažení zdarma i pro Windows XP, v rámci Genuine Advantage programu. Pojďme se tedy podívat na hlavní rozdíly mezi Windows Vista a Windows XP.

Windows Vista Ultimate x64 CZWindows Vista Ultimate x64 CZ

můžete se k tomu vyjádřit!!!!

Žádné komentáře
 
PŘÁTELÉ WEBU: Free Image Hosting at www.ImageShack.us HTML kódy na web, !!KLIKNI!!